Shopping Cart 0 items - €0 0

Apie mus

apie mus

Linn - daugiau Tavęs

LINN- tai prekinis ženklas, siūlantis autentiškus bei išskirtinius modelius millennial moteriai. Didžioji dalis LINN produkcijos yra ganėtinai universali, kuomet derinant skirtiną avalynę bei aksesuarus, galima išgauti skirtingus įvaizius bei dėvėti drabužius įvairiomis progomis- ypatingų švenčių metu ar tiesiog kasdien. Nepaneigiamas faktas, kad drabužiai visgi turi įtakos jausenai, laikysenai bei žingsnio tvirtumui, todėl norime Jums pasiūlyti produktus, kurie padėti pasijausti šiek tiek labiau savimi.

Autoriaus žodis:

“Jau nuo pat vaikystės puoselėjau meilę suknelėms, besisuskančiam sijonui ir subtiliems aksesuarams, kuomet pradėjau suprasti, kiek daug moteriai duoda smulkios aprangos detalės, tinkamai pasirinkti aprangos siluetai ir kaip išryškėja vidinis jausmas to pasekoje- pasikeičia moters laikysena, atsiranda daugiau švytėjimo ir drąsos.

Ilgainiui- suknelės tapo nepaneigiama mano gyvenimo dalimi darant dienas šiek tiek labiau ypatingas. Noriu pasidalinti šiuo jausmu su Jumis”

– Alina

2D4A5423
2D4A5061
2D4A5165

Misija: suteikti pridėtinės vertės vidinei savijautai per išorinių gražių drabužių prizmę

Vizija: tapti sėkmingu prekiniu ženklu, pridedančiu prie grožio kūrimo ir puoselėjimo kasdienybėje

Kodėl Linn?

Linn nėra tik suknelės ar gražūs drabužiai, tai – gyvenimo būdas. Gyvenimo būdas, kai elegantiškais siluetais, subtiliomis detalėmis bei spalvomis papildoma charizma ir atsiranda daugiau TO jausmo, to DAUGIAU SAVĘS, kai pasitikėjimo savimi lyg padaugėja, žingsnis pasidaro tvirtesnis, o ir galva pakyla aukščiau.

Ruošiantis ypatingoms šventėms, atostogoms, iškyloms, įdedame papildomų pastangų norėdamos viską preciziškai susiruošti, apgalvojame detales  ir su nekantrumu laukiame ypatingo laiko. Geriau pagalvojus- juk kieviena diena yra ypatinga, atnešanti vis kažką naujo ir nė viena diena nebus tokia kaip buvo vakar, lygiai taip pat ji nebus tapati rytojui. Kiekviena diena yra vienintelė.  Kiekviena maža pastanga nenueina veltui, jei tik ji turi reikšmės sau pačiam. Didžioji dalis LINN produkcijos, derinant skirtingus aksesuarus ir avalynę yra ganėtinai universali ir gali būti pritaikyta ne tik ištaikingoms progoms. Kita vertus, suprantant faktą, kad įsigijus išties puošnų daiktą arba neturėsime pakankamai progų juos dėvėti, arba nenorėsime jo dėvėti antrą kartą, suteikiame galimybę nuomai- kuomet nereikės apsikrauti papildomais daiktais, mąstyti, kur ir kaip juos būtų galima dar kartą dėvėti arba kaip galiausiai jų atiskratyti. Taip atsiveria durys įvairumui, lengvumui  ir žinoma- tvarumui.