Shopping Cart 0 items - €0 0

Prekių ir paslaugų pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje prekių pristatymas yra nemokamas ir gali užtrukti  nuo 2 iki 5 darbo dienų. Dėl siuntinių vėlavimo dėl sutrikusios pašto paslaugų veiklos, Pardavėjui netaikomos vėlavimo nuobaudos.

Prekės pristatomos į Pirkėjo nurodytą paštomatą ir siuntos numeris pateikiamas Pirkėjui.

Jei išsiuntus prekę, prekė nepristatoma per tam tikrą numatytą laiko tarpą, prekė laikoma pasimetusi ir pateikiamas prekės paieškos prašymas prekių pristatymo įmonei.

Paslaugos/Prekės pirkėjas yra prašomas pateikti savo telefono numerį pateikiant užsakymą, siekiant užtikrinti sklandų prekių pristatymą.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei norėtumėt pasikeisti prekę į kitą dydį ar į kitą prekę ar dėl kitų priežasčių norėtumėte grąžinti prekę, galite tai padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Norėdami pasikeisti prekę į kitą, keičiamą prekę turėtumėte grąžinti ir pateikti naują užsakymą naujai išsirinktai prekei.

Nusipirkta ir norima grąžinti prekė turėtų turėti nenuimtą prekės etiketę, neturėti jokių prekės dėvėjimo žymių. Prekės, kurios buvo dėvėtos, neturi pridėtų etikečių, yra plautos, išteptos ar turinčios bet kokių kitų prekių dėvėjimo žymių- yra negrąžinamos.

Siuntimo išlaidos prekių grąžinimo atveju yra pirkėjo atsakomybėje.

Norėdami grąžinti prekę informuokite mus elektroniniu paštu ir išsiųskite prekę į sutartą paštomatą arba naudokitės kurjerio paslaugomis. Siuntimo sekimo numeris turėtų būti pateiktas elektroniniu paštu, ir saugomas kliento, iki kol prekė bus pristatyta Pardavėjui. Gavus grąžinamą prekę, pinigai, sumokėti įsigyjant prekę, bus grąžinti į sąskaitą per 5 darbo dienas. Priklausonai nuo banko, pavedimas gali užtrukti iki kelių dienų.

Siuntimo išlaidos nebus pridedamos prie grąžintinos sumos, nebent grąžinama prekė pasirodytu esanti brokuota.

SPALVOS

Norėtume Jus informuoti, kad mes stengiamės kaip įmanoma geriau atspindėti realias prekių ir produktų spalvas, tačiau priklausomai nuo naudojamų technologijų, retsykiais gali atsirasti nuokrypis tarp realios spalvos ir spalvos, matomos Jūsų monitoriuje.